Strona główna1 » Regulamin
Kontakt
 • VIPCOM
  NIP: 754-263-28-69
 • E-mail:biuro@vipcom.com.pl
 • Telefon77 441 11 99
  506 091 133
  517 613 644
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
 • Sushi-shop banner
 • Sushi-profi banner

Regulamin

Regulamin

 1. Informacje ogólne
  Displex.pl prowadzony jest przez firmę VIPCOM z siedzibą w Opolu przy ul. Ozimskiej 4. NIP:754-263-28-69, wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Opola numer 21850.
 2. Zamówienie
  Podstawą do zawarcia transakcji w naszym sklepie jest zamówienie. Szczegółowe informacje na temat zakupów umieszczone są pod hasłem Jak kupować.
  Poprawnie złożone zamówienie zawiera:
  • dane kontaktowe i adresowe: zamawiającego, odbiorcy i płatnika,
  • co najmniej jedną pozycję określonego produktu wraz z ceną,
  • koszty transportu,
  • sposób płatności.
 3. Dostawa
  Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Poczty Polskej przesyłką priorytetową.
  • Dostawa kurierem UPS na terytorium Polski
   • Koszt dostawy wynosi 16,50 zł lub za pobraniem 22,50 zł.
   • Dostawca firmy kurierskiej zostawia przesyłkę osobie znajdującej się pod adresem wskazanym przez Klienta.
   • Dostawca nie ma możliwości weryfikacji danych osobowych odbiorcy przesyłki.
   • displex.pl nie ponosi odpowiedzialności za doręczenie zamówienia do rąk własnych Klienta.
  • Dostawa Poczta Polska na terytorium Polski
   Koszt dostawy kalkulowany jest na podstawie cennika Poczty Polskiej i uwzględniany jest przy ustalaniu całkowitego kosztu zamówienia. Zamówienie można również odebrać w siedzibie firmy bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
  • Dostawa UPS na terytorium Unii
   • Przesyłki UPS docierają do odbiorców w 30 krajach Europy w ciągu 2 do 5 dni.
   • UPS zapewnia ich sprawne wysłanie, a także możliwość sprawdzania statusu przesyłki online na www.ups.com.
   • Przykładowy koszt dostawy wynosi 26 EUR paczka do 10 kg lub 44 EURO paczka do 31,5 kg płatne w zł w/g kursu z dnia zamówienia.
   • Szczegółowy koszt dostawy w/g cennika UPS dostępny na www.ups.com
  • Nieobecność Klienta
   W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego (w trakcie składania zamówienia) adresem dostawy, pracownik firmy kurierskiej pozostawi awizo. Kurier podejmie trzykrotną próbę dostarczenia przesyłki, po czym zostanie ona odesłana do displex.pl. W takim wypadku Klient musi liczyć się z poniesieniem dodatkowej opłaty, w wysokości 19,64 zł za każdą próbę doręczenia przesyłki. displex.pl nie ponosi odpowiedzialności za utrudnienia doręczenia przesyłki leżące po stronie Klienta. displex.pl spróbuje wysłać przesyłkę ponownie po wyeliminowaniu przeszkód uniemożliwiających dostarczenie zamówienia. displex.pl nie ponosi odpowiedzialności za działania pracownika firmy kurierskiej przy doręczeniu przez niego zamówienia Klientowi.
  • Odmowa przyjęcia zamówienia
   Nieuzasadniona odmowa przyjęcia zamówienia przez Klienta traktowana jest jako naruszenie zasad niniejszego regulaminu. Niekompletność zamówienia nie może być powodem odmowy przyjęcia zamówienia.
 4. Płatność
  Formy płatności:
  • Płatność przy odbiorze realizowana przez Pocztę w formie pobrania - koszt pobrania kalkulowany jest na podstawie cennika Poczty Polskiej.
  • Wpłata na podane konto - koszt tej formy zapłaty nie jest uwzględniany przy kalkulacji całkowitego kosztu zamówienia. Wysyłka następuje po wpływie zapłaty na nasze konto:
   dla płatności w złotych
   mBank
   81 1140 2004 0000 3702 3045 9213
   dla płatności w Euro mBank
   IBAN - PL 29 1140 2004 0000 3112 0358 5007
   Numer BIC - BREXPLPWMUL
  • Płatność gotówką przy odbiorze zamówienia z siedziby firmy.
  • Płatność za pomocą DotPay najbezpieczniejszego systemu obsługi płatności online.
   DotPay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur, wsparte profesjonalizmem i doświadczeniem pracowników sprawia, że DotPay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm jak i płatności między osobami fizycznymi. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych usług oraz ograniczeniem opłat do minimum, DotPay jest obecnie najbardziej konkurencyjnym systemem płatności online na rynku. Jeśli płacisz "szybkim" przelewem (Np. przez mTransfer, lub przez "Płacę z Inteligo") w naszym sklepie nie pozostawiasz żadnych danych bankowych - nazwy banku czy numeru konta. Płatność przelewem odbywa się od strony Twojego banku i on zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Strona Dotpay zabezpieczona jest certyfikatami bezpieczeństwa i znajduje się w systemie informatycznym zabezpieczonym według norm bankowych. W czasie autoryzacji nie wystarczy podać numeru i daty ważności karty - trzeba także podać numer dodatkowy CIV, który znajduje się na karcie, oraz dane adresowe jej właściciela. Dane te mają zabezpieczyć przed próbą dokonania płatności przez kogoś, kto zna dane karty (np. kelner), ale nie ma karty w ręku w momencie zakupu w Internecie i nie zna informacji o właścicielu. Dzięki tym zabezpieczeniom, kupowanie kartą w Internecie jest bezpieczniejsze niż się powszechnie wydaje.
  • Płatność na raty - realizowana przez mBank RATY. Po pozytywnej decyzji kredytowej mBank przelewa środki z kredytu na rachunek sprzedawcy Sprzedawca internetowy realizuje zamówienie i wysyła towar.
 5. Gwarancje, reklamacje i rękojmie
  Zakupione przez Państwa produkty posiadają gwarancję producenta lub dystrybutora.
  W przypadku uszkodzenia prosimy postępować zgodnie z instrukcją zawartą na karcie gwarancyjnej. Jeśli napotkacie Państwo na jakiekolwiek trudności w realizacji swoich praw gwarancyjnych prosimy zwrócić się do nas o pomoc.
 6. Ochrona danych
  Wszelkie dane klientów, podawane podczas wypełniania formularza zamówienia przetwarzane są zgodnie z "Ustawą o ochronie danych osobowych" z 29 sierpnia 1997r i wykorzystywane jedynie na potrzeby realizacji zamówienia. Wypełnienie formularza z danymi jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych w wyżej wymienionym zakresie.
 7. Zwroty towaru przyjmujemy do 10 dni.
  Istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru na warunkach określonych w ustawie z dnia 02.03.2000 (Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny).
 8. Zwracane towary
  powinny być nieużywane , kompletne w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta wraz z dodatkowym wyposażeniem i instrukcjami. Może się zdarzyć, że oryginalne opakowanie ulegnie zagubieniu lub zniszczeniu. W takiej sytuacji możliwy jest zwrot, jednak będziemy zmuszeni potrącić z kwoty zwrotu ewentualny spadek wartości towaru.
  W razie reklamacji prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (e-mail: biuro@vipcom.com.pl , tel. +48 77 44 111 99).
 9. Postanowienia końcowe
  • Wszystkie logo oraz znaki towarowe producentów wykorzystane zostały przez firmę VIPCOM jedynie w celach informacyjnych.
  • Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
 10. Zmiana regulaminu
  displex.pl zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym fakcie zarejestrowanych w serwisie Klientów. Wszelkie zmiany obowiązują od daty opublikowania ich na stronie displex.pl.
 11. Spory
  Sądem właściwym dla rozpatrywania ewentualnych sporów mogących powstać w wyniku wykonywania postanowień niniejszego Regulaminu jest sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
Regulamin opublikowany w dniu 25 marca 2008 r.
Przejdź do strony głównej